Baltijos jaunimo konferencija

Laikas: 2015-08-12 9:47

Kviečiame visus jaunuolius dalyvauti Baltijos šalių jaunimo konferencijoje, kuri įvyks Lietuvoje 2015 m. rugpjūčio 21-26 dienomis

KODĖL? 

Jeigu tu ieškai atsakymų į šiuos svarbius klausimus:

  • Ką galime nuveikti, kad pagerintume padėtį pasaulyje?
  • Kaip, kai aplink tiek daug neramumų, galime žmonėse įžiebti viltį ir padėti pasiekti teigiamų pokyčių visuomenėje, kurioje gyvename?
  • Koks yra jaunimo vaidmuo moderniame pasaulyje?
  • Kokias turime dėti pastangas, kad pasiektume asmeninę ir kolektyvinę transformaciją?
  • Kaip galėtume prisiimti atsakomybę už mūsų bendruomenių materialinį, intelektualinį ir dvasinį tobulėjimą?
  • Ar galime tarpusavyje paremti vienas kitą visuose gyvenimo aspektuose?

Kartu bandysime apmąstyti ir atsakyti į šiuos klausimus - štai kodėl kiekvieno dalyvavimas vertingas! Konferencijoje bus prasmingų ir gilių diskusijų, konkrečių veiksmų (nebūtinai didelių) planavimas ir, žinoma, daug erdvės muzikai ir menams.

KAS? 

Jei tau 15-30 metų ir nuoširdžiai trokšti pagerinti pasaulį – esi kviečiamas dalyvauti.

Į konferenciją atvyks jaunimo iš Estijos, Latvijos, Lenkijos ir, žinoma, Lietuvos. Kai kurie dalyviai dar moksleiviai, kiti- jau dirba ar kuria šeimą, tačiau visus vienija bendros pastangos teigiamai transformuoti visuomenę.

Be to, visai nesvarbu, kokiai kultūrai, tikėjimui ar visuomenei tu priklausai, nes ši konferencija atvira visiems, kurie nusiteikę kurti harmoningą pasaulį.

KAS MES IR KODĖL TAI DAROME?

Mes esame tie, kurie nėra abejingi žmonijos kančioms. Tikime, kad konstruktyviais, nesavanaudiškais ir atsidavusiais veiksmais galime tam duoti atsaką.

Jeigu norėtumėte dalyvauti konferencijoje, susitikti su kitais dalyviais, ar jei turite kitų klausimų, susisiekite su Raimundu [email protected], tel. nr.( 370) 69505640;

Asiyih (anglų k.) [email protected], tel. nr. ( 370) 64874099.
Agnė [email protected], tel. nr. ( 370) 67763915.

Konferenciją organizuoja Tarptautinė bahajų bendruomenė

Trečiadieniais, rugpjūčio 5, 12 ir 19 dienomis, 19:30 val. Verkių g. 47-13 vyks jaunimo susitikimai, kuriuose besidomintys galės sužinoti daugiau informacijos ir patirti susitikimų atmosferą.